Kabiny lakiernicze

Poniżej przedstwoiono oferowane aktualnie przez nas Kabiny lakiernicze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi urządzeń zaprezentowanych poniżej:

Kabina lakiernicza 4x5

Kabina lakiernicza Tecnoazzurra 4x10 z pomieszczeniem do lakierowania i suszarnią. Nowa, poekspozycyjna.

Dostępna od ręki!!!

Cena netto: 115 000 zł

Kabina lakiernicza AM

Kabiny lakiernicze Ardesia AM stworzone z myślą o wykreowaniu niezależnej, kompleksowej lakierni wolnej od pyłów i innych znieczyszczeń. Kabina może zostać wysposażona w lakiernie suchą, bądź wodną. Kabina zbudowana jest z nośnej stalowej konstukcji, wypełnionej płytami wielowarstwowymz wełną mineralną. Dodatkowym atutem tego systemu jest podwójny przepływ powietrza w przestrzeni do lakierowania i szuszenia. Powietrze przepływa przez filtr wstępny oraz właściwy. Model z nawiewem bez nagrzewnicy

Kabina lakiernicza GG

Kabiny lakiernicze Ardesia GG stworzone z myślą o wykreowaniu niezależnej, kompleksowej lakierni wolnej od pyłów i innych znieczyszczeń. Kabina może zostać wysposażona w lakiernie suchą, bądź wodną. Kabina zbudowana jest z nośnej stalowej konstukcji, wypełnionej płytami wielowarstwowymz wełną mineralną. Dodatkowym atutem tego systemu jest podwójny przepływ powietrza w przestrzeni do lakierowania i szuszenia. Powietrze przepływa przez filtr wstępny oraz właściwy. Nagrzewnica na paliwo gazowe.

Kabina lakiernicza TH

Kabiny lakiernicze Ardesia TH stworzone z myślą o wykreowaniu niezależnej, kompleksowej lakierni wolnej od pyłów i innych znieczyszczeń. Kabina może zostać wysposażona w lakiernie suchą, bądź wodną. Kabina zbudowana jest z nośnej stalowej konstukcji, wypełnionej płytami wielowarstwowymz wełną mineralną. Dodatkowym atutem tego systemu jest podwójny przepływ powietrza w przestrzeni do lakierowania i szuszenia. Powietrze przepływa przez filtr wstępny oraz właściwy.

Kabina lakiernicza GD

Kabiny lakiernicze Ardesia GD stworzone z myślą o wykreowaniu niezależnej, kompleksowej lakierni wolnej od pyłów i innych znieczyszczeń. Kabina może zostać wysposażona w lakiernie suchą, bądź wodną. Kabina zbudowana jest z nośnej stalowej konstukcji, wypełnionej płytami wielowarstwowymz wełną mineralną. Dodatkowym atutem tego systemu jest podwójny przepływ powietrza w przestrzeni do lakierowania i szuszenia. Powietrze przepływa przez filtr wstępny oraz właściwy. Nagrzewnica na olej opałowy.